Našli domov

Jennifer

 

 júl 2019

Jeniffer

fenka

Narodená 4.8.2017

Jeniffer, žila na opustenom dvore spolu s Baluom a práve sa jej narodili šteniatka Amo a EMO . Hladná, smädná, vychudnutá fenka sa snažila brániť svoje šteniatka. Vyhladovaná Jeniffer veľmi rada prijala jedlo a tak naše vzájomne tolerovanie prišlo rýchlo.  Nakoniec sa ukázala Jeniffer, ako najväčší maznák. Tak neskutočné miluje človeka, že ani dvojmetrový plot nezabráni Jeniffer, aby ho preskočila a bola s Vami. Jej srdiečko netúži po ničom viac ako po spoločnosti človeka. Prechádzky s Jeniffer sú veľmi zaujímavé, keďže ju viac teší , že je s vami ako samotná prechádzka.

Nikdy predtým nechodila na vodítku, takže motá sa neustále pre Vami. Jeniffer potrebuje človeka, ktorý ju naučí všetko to čo potrebuje vedieť psík , aby bola Jeniffer aj Vy šťastní. Tak úžasné slniečko a milujúca fenka ako je Jeniffer, len tak jednoducho  človek nenájde.  Ak túžite po psíkovi, ktorý dá za Vás aj svoju dušu tak Jeniffer je tá pravá.

 

Je očkovaný  aj kastrovaná.

Nachádza sa v útulku v Matejovciach nad Hornádom.

V prípade záujmu o adopciu píšte správu na FB alebo mail: utuloksp@gamil.com 

FOTO: Svetlana strauch photography

 

marec 2020 odisla do nového domova

Dnes je nedeľa, 26. máj 2024
2024-02-09 14:50:15
Priatlia a milovníci psíkov naše tlačivá na staihnutie na poukázanie 2 % nájdte tu nižšie pod textom . Prosíme 🙏 o venovanie Vašich 2% z dane. Prosíme Vás za tých, ktorý Vás sami nedokážu poprosiť. *❤️* Sme ich hlasom *❤️* Sme ich nádejou *❤️* Sme ochrancovia ich práv *❤️* Sme ich záchrancovia *❤️* Sme ich dočasným a pre niektorých aj trvalým domovom
Meno:
Heslo:
 
sloboda zvierat

Miloj Spiš

CELKOVO: 3135997
DNES: 577
© 2010 Útulok Šťastný psík | design webing.sk