Našli domov

Rony

Meno: Rony

Pohlavie: pes

Vek: cca 3 - 4 roky

Príchod do útulku: 13.3.2011 - Rudňany

Plemeno:kríženec

Niečo o psíkovi: Rony je psík stredného vzrastu tak po kolená. Je veľmi hravý, potrebuje veľa pohybu a prechádzky. Miluje ľudí, deti a psov. Vhodný do rodinného domu ale aj do bytu s pravidelnými prechádzkami. 

 

Očkovanie: áno

Odčervenie: áno

Kastrácia: áno

Čipovanie: áno

 

Name: Rony

Geschlecht: männlich

Alter: 6 Jahre

Rony ist von mittlerer Größe, bis zu den Knien. Er ist verspielt und neugierig. Er hat Menschen sehr gerne.  Am Anfang ist er nicht sehr zutraulich, er hat das Gefühl, er muss sich verteidigen. Aber wenn er weiß, dass ihm nicht passieren kann, ist er freundlich und lieb. Er kommt mit anderen Hunden relativ gut aus. Aber er hat Angst vor größeren Hunden, weil ihn einer angegriffen und gebissen hat.

Geimpft: ja

Entwurmt: ja

Kastriert: ja

Gechipt: ja

8.3.2014

Dnes je streda, 29. január 2020
2019-10-14 23:27:34
🤗Náš nástenný kalendár je tu.🍀 🔝Nádherné fotky, 🔝väčšie kolonky a🔝 par riadkov navyše na vaše poznámky.🔝 Krátke príbehy alebo🔝 zaujímavé informácie ci 🔝krásne citáty to všetko nájdete v našom kalendári. Tento nádherný a prakticky kalendár môžte získať za príspevok od 7,80 eur od dnes, buď priamo v útulku, alebo nám napíšte v správe utuloksp@gmail.com Kúpou kalendára podporíte útulkáčov a zároveň získate nádherný kalendár na rok 2020. 🍀
Meno:
Heslo:
 
sloboda zvierat

CELKOVO: 2622155
DNES: 156
© 2010 Útulok Šťastný psík | design webing.sk