Hľadá domov

 

 

Anes

Anes, fenka, narodená jún 2010 Smutný osud postrehol túto nádhernú fenočku. Je to naša stálica. Už celých 6 rokov si nevie nájsť svoj milujúci domov. Anes ani len netuší, že môže byť ešte niečo iné ako život v útulku, nevie čo to znamená mať skutočný domov. :( Anes je veľmi rozumná fenočka. Rýchlo sa učí a je to skvelý parťák. Ľudí nesmierne miluje. Je to ten najlepší spoločník, akého si môžete priať. K ostatným psíkom však nie je veľmi vhodná alebo inak povedané, vyberá si. Čiže najlepšie by sa cítila ako jedináčik alebo so psíkom, s ktorým si obaja sadnú. Určite to nie je u nej problém, aj teraz má dobrého kamoša v koterci, len si ho musí sama vybrať. :) Na prechádzkach je skvelá, rada sa pomojká aj vyblázni. Stále je aktívna ako za mlada. Veríme, že napriek jej veku, jej osudu sa nájde niekto kto si Anes zamiluje a adoptuje. Bude na vás netrpezlivo čakať... veď už čaká 6 rokov.... Je očkovaná aj kastrovaná, pripravená do domova. Nachádza sa v útulku v Matejoviach nad Hornádom. V prípade záujmu o adopciu píšte správu na FB alebo mail: utuloksp@post.sk FOTO: Tatiana Kurtá - foto

 

Meno: Anes

Pohlavie: fenka

Vek:  1/2 roka

Príchod do útulku: 19. 10. 2010

Plemeno: kríženec

Výška: 45cm

Váha: 25 kg

Niečo o psíkovi: Anes je  veľmi milá a šantivá fenka, ktorá potrebuje veľa pohybu. Je poslušná i keď trochu uštekaná.  So psíkmi vychádza individuálne. Vhodná do rodinného domu so záhradou.

 

Očkovanie: áno

Odčervenie: áno

Kastrácia: áno

Čipovanie: áno

 

Hallo liebe Hundefreunde,

mein Name ist Anes,

ich bin eine  kastrierte Mischlingshündin , ca. 45 cm hoch ich wiege ca. 25 kg .

Ich bin geimpft, entwurmt und mit Microchip.

Hier im Tierheim „Utulok stastny psik Matejovce nad Hornadom“ wurde ich am 19. 10. 2010 (damals war ich 1/2 Jahr Alt) mit freundlichen Händen empfangen und aufgenommen. Meine Pfleger sagen immer, dass ich eine absolut tolle, liebe, nette und verspielte Hündin bin. Ich liebe Menschen. Bei Artgenossen entscheidet, wie so oft die Sympathie, ob ich sie mag oder nicht.

Irgendwann hoffe ich, dass an meinem Zwinger ein netter Mensch stehen bleibt (ich wünsche mir am liebsten jemanden mit Haus und Garten, wo ich gerne viel spielen, bellen und mich  bewegen kann ) und sagt, „Komm mit nach Hause!“

Bist du das?

Anes hat 2 Paten: Dominika Ďurmanová und  Peter Kerekeš.* Vielen Dank!*

Dnes je nedeľa, 21. júl 2024
2024-06-24 12:53:43
Zmena času venčenia od budúcej nedele 30.6.2024 do 25.8.2024 bude (z dôvodu teplejšieho počasia ) venčenie dopoludnia od 8.30 hod do 11.00 hod. Nezabudnite, že minimálny čas venčenia psíka je 45 minút. Od 8,30 hod do 10.15 hod je možné si vyzdvihnúť útulkáča na venčenie a do 11.00 hod vrátiť do útulku.
Meno:
Heslo:
 
sloboda zvierat

Miloj Spiš

CELKOVO: 3157215
DNES: 322
© 2010 Útulok Šťastný psík | design webing.sk